Vášeň prepojená s čistotou: Nasaďte si ružové okuliare

90-fotolia_108250962.jpg

V každom z nás sa údajne skrýva aspoň kúsok romantickej duše. Nebojte sa ju ukázať v svojom domove a oživte interiér ružovou. Skĺbenie štipky vášne a prostej čistoty vás dostane.


Ružovú farbu si obľúbili jedinci, ktorí na svet hľadia vľúdne a prívetivo a o ktorých sa hovorí, že majú tzv. „ružové okuliare“. Prečo si ich tiež nenasadiť? Optimistický pohľad môže byť výrazne na prospech a navyše ľudia s ružovou na tvári vypadajú nielen zdravšie, ale aj krajšie.


Ružová sa stala vďaka svojej variabilnosti farbou mnohých významov. Jej svetlé odtiene predstavujú nehu a čistotu, tlmené až „nude“ odtiene pôsobia v interiéroch luxusne a sofistikovane, tmavšie alebo výraznejšie varianty symbolizujú hravosť a zábavu. Komplexne môžeme povedať, že mladistvá a bezstarostná ružová dodá interiéru šarm, teplo a vitalitu.


Ružová už nie je len farbou Lolitiek a Barbin. Jej široká škála odtieňov sa derie do popredia svetového dizajnu. Univerzálna a variabilná ružová sa stáva obľúbenou naprieč životnými štýlmi, generáciami aj pohlaviami.


Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi na rozžiarenie vášho interiéru vo fotogalérii. Ružovú môžete použiť tak na steny alebo čalúnený nábytok, ako aj na doplnky. Skvelo sa hodí na vankúšiky, posteľnú bielizeň, závesy ale aj na koberce.

Fotogalerie

Kde nás nájdete?

Kde nás najdete?

Vaša najbližšia pobočka

Zadajte obec, ulicu, kde sa nachádzate:

Počasie | Celá SR

Počasie
Master Builders Solutions Slovakia spol. s r.o.
Na stanicu 937/26b
010 09 Žilina
Slovensko
IČO: 53 076 281, IČ DPH: SK2121252881

Tel.: +421 41 7631 483
Fax.: +421 41 7631 484
pci-sk@pci-group.eu
Odborno-technickí poradcovia PCI

COPYRIGHT 2012 ©
Fasádne štúdio - all rights reserved
Webdesign Estetica s.r.o.

Podmienky použitia / Imprint / Ochrana dát

Facebook Fasádné štúdio Kanál Youtube - nové videá