V├í┼íe┼ł prepojen├í s ─Źistotou: Nasa─Ćte si ru┼żov├ę okuliare

90-fotolia_108250962.jpg

V ka┼żdom z nás sa údajne skrýva aspo┼ł kúsok romantickej duše. Nebojte sa ju ukáza┼ą v svojom domove a o┼żivte interiér ru┼żovou. Sk─║benie štipky vášne a prostej ─Źistoty vás dostane.


Ru┼żovú farbu si ob─żúbili jedinci, ktorí na svet h─żadia v─żúdne a prívetivo a o ktorých sa hovorí, ┼że majú tzv. „ru┼żové okuliare“. Pre─Źo si ich tie┼ż nenasadi┼ą? Optimistický poh─żad mô┼że by┼ą výrazne na prospech a navyše ─żudia s ru┼żovou na tvári vypadajú nielen zdravšie, ale aj krajšie.


Ru┼żová sa stala v─Ćaka svojej variabilnosti farbou mnohých významov. Jej svetlé odtiene predstavujú nehu a ─Źistotu, tlmené a┼ż „nude“ odtiene pôsobia v interiéroch luxusne a sofistikovane, tmavšie alebo výraznejšie varianty symbolizujú hravos┼ą a zábavu. Komplexne mô┼żeme poveda┼ą, ┼że mladistvá a bezstarostná ru┼żová dodá interiéru šarm, teplo a vitalitu.


Ru┼żová u┼ż nie je len farbou Lolitiek a Barbin. Jej široká škála odtie┼łov sa derie do popredia svetového dizajnu. Univerzálna a variabilná ru┼żová sa stáva ob─żúbenou naprie─Ź ┼żivotnými štýlmi, generáciami aj pohlaviami.


Nechajte sa inšpirova┼ą našimi tipmi na roz┼żiarenie vášho interiéru vo fotogalérii. Ru┼żovú mô┼żete pou┼żi┼ą tak na steny alebo ─Źalúnený nábytok, ako aj na doplnky. Skvelo sa hodí na vankúšiky, poste─żnú bielize┼ł, závesy ale aj na koberce.

Fotogalerie

Kde nás nájdete?

Kde nás najdete?

Va┼ía najbli┼ż┼íia pobo─Źka

Zadajte obec, ulicu, kde sa nachádzate:

Sika MBCC Slovakia spol. s r.o.
Na stanicu 937/26b
010 09 ┼Żilina
Slovensko
I─îO: 53 076 281, I─î DPH: SK2121252881

Tel.:
Fax.:
pci-sk@pci-group.eu
Odborno-technick├ş poradcovia PCI

COPYRIGHT 2012 ┬ę
Fasádne štúdio - all rights reserved
Webdesign Estetica s.r.o.

Podmienky pou┼żitia / Imprint / Ochrana d├ít

Facebook Fas├ídn├ę ┼ít├║dio Kan├íl Youtube - PCI vide├í