Pr├şroda sa vyfarbuje! Pustite si hrejiv├║ jese┼ł domov

90-fotolia_120134949.jpg
Ka┼żdé ro─Źné obdobie má svoje vlastné poznávacie farby. Rôzne obdobia v spojení s našou osobnos┼ąou si ─Źasto nachádzajú cestu aj do našich interiérov. Paleta jesenných farieb je ve─żmi ob─żúbená, a to hlavne preto, ┼że jej odtiene sú inšpirované samotnou prírodou. Farby padajúceho lístia nás zavedú spä┼ą do detských rokov a odtiene oran┼żovej a hnedej v nás vyvolajú predstavu teplého tlejúceho krbu. Pustite si jese┼ł aj do svojich domovov. Tu je pár tipov, ako na to!

 

Odvá┼żne a farebne

Zatia─ż ─Źo si mnohí predstavujú jesenné farby ako umiernené a zemité tóny, odha─żme aj ich druhú tvár. Príroda sa doká┼że na jese┼ł vyfarbi┼ą do burgundskej, slivkovej, hrdzavej aj tmavooran┼żovej. Nechajte sa inšpirova┼ą a vyma─żujte si svoje steny alebo o┼żivte nábytok alebo vyme┼łte doplnky jesennými tónmi. Nechajte svoj interiér prepadnú┼ą kúzlu teplých farieb.

 

Decentné a tradi─Źné

Neholdujete výrazným farbám a premenám? Nad─Źasová klasika, a to odtiene hnedej alebo sivej doplnené o jemné tóny zelenej, ┼żltej a krémovo bé┼żovej je nesmrte─żná. Jesenné obdobie nám velí po neposednom lete spomali┼ą a u┼żíva┼ą si prírodu, ktorá nám ponúka široké farebné spektrum. Pre─Źo myslíte, ┼że vo wellness naj─Źastejšie nará┼żame na odtiene bé┼żovej a sivej? Evokujú v našej mysli harmóniu a vyrovnanos┼ą. Vyme┼łte zaprášenú kvetinovú výzdobu za vankúšiky a kober─Źeky v tlmených tónoch. Myslíte si, ┼że neutrálne farby sú nuda? ─îítajte ─Ćalej!

 

Pustite prírodu dovnútra

Kto hovorí, ┼że príroda musí zosta┼ą za oknami našich domovov? Zatia─ż ─Źo sa vonku menia farby, náš domov mô┼że privíta┼ą prírodné prvky, medzi ktoré patria drevené obklady, prírodné kamene, korok, kôra, morské trávy, bridlice a ─Ćalšie štruktúry. Tie sa mô┼żu objavi┼ą v reálnych textúrach na stenách v podobe špeciálnych interiérových omietok alebo tapiet. Ak si myslíte, ┼że je to stále nuda, dopl┼łte prírodné steny napríklad konferen─Źným stolíkom v tmavo─Źervenej alebo oran┼żovej farbe. To bude ten detail, ktorým sa váš interiér stane výnimo─Źným.

 

─îi u┼ż je váš štýl krášlenia domova moderný, tradi─Źný, rustikálny, decentný alebo extravagantný, na jese┼ł si vyberie ka┼żdý! Nenašli ste sa ani v jednom z našich variantov? Vytvorte si svoju vlastnú cestu napríklad kombináciu rôznych prvkov alebo jednoducho vezmite svoju ob─żúbenú vázu alebo misu, nazbierajte vyfarbené listy, spadnuté šišky, gaštany aj jablká a namiešajte si svoj vlastný jesenný dekoratívny kokteil!

 

Fotogalerie

Kde nás nájdete?

Kde nás najdete?

Va┼ía najbli┼ż┼íia pobo─Źka

Zadajte obec, ulicu, kde sa nachádzate:

Sika MBCC Slovakia spol. s r.o.
Na stanicu 937/26b
010 09 ┼Żilina
Slovensko
I─îO: 53 076 281, I─î DPH: SK2121252881

Tel.:
Fax.:
pci-sk@pci-group.eu
Odborno-technick├ş poradcovia PCI

COPYRIGHT 2012 ┬ę
Fasádne štúdio - all rights reserved
Webdesign Estetica s.r.o.

Podmienky pou┼żitia / Imprint / Ochrana d├ít

Facebook Fas├ídn├ę ┼ít├║dio Kan├íl Youtube - PCI vide├í