Príroda sa vyfarbuje! Pustite si hrejivú jeseň domov

90-fotolia_120134949.jpg
Každé ročné obdobie má svoje vlastné poznávacie farby. Rôzne obdobia v spojení s našou osobnosťou si často nachádzajú cestu aj do našich interiérov. Paleta jesenných farieb je veľmi obľúbená, a to hlavne preto, že jej odtiene sú inšpirované samotnou prírodou. Farby padajúceho lístia nás zavedú späť do detských rokov a odtiene oranžovej a hnedej v nás vyvolajú predstavu teplého tlejúceho krbu. Pustite si jeseň aj do svojich domovov. Tu je pár tipov, ako na to!

 

Odvážne a farebne

Zatiaľ čo si mnohí predstavujú jesenné farby ako umiernené a zemité tóny, odhaľme aj ich druhú tvár. Príroda sa dokáže na jeseň vyfarbiť do burgundskej, slivkovej, hrdzavej aj tmavooranžovej. Nechajte sa inšpirovať a vymaľujte si svoje steny alebo oživte nábytok alebo vymeňte doplnky jesennými tónmi. Nechajte svoj interiér prepadnúť kúzlu teplých farieb.

 

Decentné a tradičné

Neholdujete výrazným farbám a premenám? Nadčasová klasika, a to odtiene hnedej alebo sivej doplnené o jemné tóny zelenej, žltej a krémovo béžovej je nesmrteľná. Jesenné obdobie nám velí po neposednom lete spomaliť a užívať si prírodu, ktorá nám ponúka široké farebné spektrum. Prečo myslíte, že vo wellness najčastejšie narážame na odtiene béžovej a sivej? Evokujú v našej mysli harmóniu a vyrovnanosť. Vymeňte zaprášenú kvetinovú výzdobu za vankúšiky a koberčeky v tlmených tónoch. Myslíte si, že neutrálne farby sú nuda? Čítajte ďalej!

 

Pustite prírodu dovnútra

Kto hovorí, že príroda musí zostať za oknami našich domovov? Zatiaľ čo sa vonku menia farby, náš domov môže privítať prírodné prvky, medzi ktoré patria drevené obklady, prírodné kamene, korok, kôra, morské trávy, bridlice a ďalšie štruktúry. Tie sa môžu objaviť v reálnych textúrach na stenách v podobe špeciálnych interiérových omietok alebo tapiet. Ak si myslíte, že je to stále nuda, doplňte prírodné steny napríklad konferenčným stolíkom v tmavočervenej alebo oranžovej farbe. To bude ten detail, ktorým sa váš interiér stane výnimočným.

 

Či už je váš štýl krášlenia domova moderný, tradičný, rustikálny, decentný alebo extravagantný, na jeseň si vyberie každý! Nenašli ste sa ani v jednom z našich variantov? Vytvorte si svoju vlastnú cestu napríklad kombináciu rôznych prvkov alebo jednoducho vezmite svoju obľúbenú vázu alebo misu, nazbierajte vyfarbené listy, spadnuté šišky, gaštany aj jablká a namiešajte si svoj vlastný jesenný dekoratívny kokteil!

 

Fotogalerie

Kde nás nájdete?

Kde nás najdete?

Vaša najbližšia pobočka

Zadajte obec, ulicu, kde sa nachádzate:

Master Builders Solutions Slovakia spol. s r.o.
Na stanicu 937/26b
010 09 Žilina
Slovensko
IČO: 53 076 281, IČ DPH: SK2121252881

Tel.: +421 41 7631 483
Fax.: +421 41 7631 484
pci-sk@pci-group.eu
Odborno-technickí poradcovia PCI

COPYRIGHT 2012 ©
Fasádne štúdio - all rights reserved
Webdesign Estetica s.r.o.

Podmienky použitia / Imprint / Ochrana dát

Facebook Fasádné štúdio Kanál Youtube - PCI videá