Ok├║z─żuj├║ca klasika! Odtiene sivej, ktor├ę neomrzia

90-fotolia_108679639.jpg

Ako na vás pôsobia odtiene sivej? Jedna z najob─żúbenejších farieb, ktorá dominuje v názve bestselleru aj jeho filmového spracovania ‚Pä┼ądesiat odtie┼łov sivej‘, ktorého pokra─Źovanie ovládlo všetky kinosály, dostane aj vás.

Pus┼ąte si domov klasiku, ktorá nikdy nestráca pôvab a sú─Źasne si uchováva štipku tajomna. Nie náhodou sa sivá pova┼żuje za nad─Źasovú farbu, ktorá je praktická ako aj úchvatná.

Odborní─Źka na farby Leatrice Eiseman vo svojej knihe ‚Colours for Your Every Mood‘ (‚Farba pre ka┼żdú vašu náladu‘) poukazuje na to, ┼że sivá predstavuje v prvom rade odolnos┼ą a dlhovekos┼ą, ktorá vyplýva zo spojenia odtie┼łov ┼żuly, štrku a kame┼ła. Sta─Źí sa pozrie┼ą na antické chrámy a st─║py, ktoré odolávajú pôsobeniu ─Źasu. Farebná škála sivej nám teda naj─Źastejšie evokuje nad─Źasovos┼ą a spo─żahlivos┼ą. Existuje sná─Ć niekto, kto by nechcel svoj interiér urobi┼ą nad─Źasovým?

Ak nepova┼żujete kombinovanie farieb za svoju silnú stránku, sivú budete milova┼ą. Nech u┼ż ju spojíte s akýmko─żvek odtie┼łom, nikdy neurobíte chybu. Napríklad pastelové odtiene ved─ża sivej nádherne vyniknú a svojím spôsobom dospejú. Ak skombinujete výraznú ─Źierno-bielu kombináciu s odtie┼łmi sivej, pozdvihnete ju na vyššiu, luxusnejšiu úrove┼ł.

Nie nadarmo sa hovorí, ┼że sivá je farbou intelektu. V spojení s h─║bavou a premýš─żavou sivou mozgovou kôrou mô┼żu odtiene sivej symbolizova┼ą h─żadanie pravdy a múdrosti, ale aj vedy a techniky.

Aj ke─Ć sa sivá farba ─Źasto neocitá na výslní pozornosti módy, vidíme v nej známku kvality, stability a kultivovanosti. Upútala táto vá┼żna, elegantná a šik farba vašu pozornos┼ą? Inšpiráciu, ako ju zasadi┼ą do svojho interiéru, nájdete v našej fotogalérii.

 

Fotogalerie

Kde nás nájdete?

Kde nás najdete?

Va┼ía najbli┼ż┼íia pobo─Źka

Zadajte obec, ulicu, kde sa nachádzate:

Sika MBCC Slovakia spol. s r.o.
Na stanicu 937/26b
010 09 ┼Żilina
Slovensko
I─îO: 53 076 281, I─î DPH: SK2121252881

Tel.:
Fax.:
pci-sk@pci-group.eu
Odborno-technick├ş poradcovia PCI

COPYRIGHT 2012 ┬ę
Fasádne štúdio - all rights reserved
Webdesign Estetica s.r.o.

Podmienky pou┼żitia / Imprint / Ochrana d├ít

Facebook Fas├ídn├ę ┼ít├║dio Kan├íl Youtube - PCI vide├í