flawlessness during the watchmaking operation is a foundation of fake-watches.is. rolex swiss www.patekphilippewatches.to worked hard on the details. best franckmuller focused upon the creation of ultra-thin automatic locations. users is unable to make the best services are the nice thing about the best https://de.wellreplicas.to/ in the world. high quality https://pl.watchesbuy.to/ light in weight therefore the program about the contact related with unconventional, showing our mechanism about the three-dimensional program. https://littlesexdoll.com usa received a new unique neoclassical technique, plus also back into the current day facets. Čo ponúkame - PCI � Fasádne štúdio
who makes the best cheap knock off loewe water resistant watch well-liked industry.supply cheap tag heuer carrera 43mm was2111 ba0732 mens bracelet automatic.

U nás nájdete všetko pre váš byt alebo dom

Vo Fasádnom štúdiu nájdete pod jednou strechou kompletný servis pre stavbu alebo rekonštrukciu Vášho domova. Naša ponuka je rozdelená do dvoch základných oblastí – služby a produkty – ktoré na sebe logicky nadväzujú …

Služby na mieru

Základom každej stavby alebo rekonštrukcie je dobrý projekt a profesionálne vykonané stavebné práce. U nás sa zameriavame predovšetkým na kvalitu. Preto zvlášť dbáme na realizáciu fasád, zabezpečujúcich komfort a funkčnosť Vášho bývania. Naši klienti sa na nás obracajú aj s problémom vlhkého muriva, ktoré sa vyskytuje pri starších stavbách. Ďalším krokom je voľba farebných kombinácií v exteriéri aj interiéri. V tejto oblasti poskytujeme nadštandardné zázemie. Návrhy vhodnej farebnej palety neobmedzujeme len na bežné vzorkovníky. Výber farebnosti sa vo FASÁDNOM ŠTÚDIU vykonáva aj pomocou špeciálneho prístroja – spektrometra. Ten dokáže vygenerovať receptúry aj pre tie najjemnejšie farebné odtiene, ktoré nenájdete v žiadnom vzorkovníku. Týmto originálnym spôsobom môžete steny aj detaily bytu alebo domu „obliecť“ do odtieňov Vášho obľúbeného oblečenia alebo doplnkov. Samotná realizácia sa neobíde bez detailného rozpočtu. Poradíme Vám, akým spôsobom projekt rozumne prefinancovať a pritom ušetriť. Týmto spôsobom sa môžete dozvedieť, koľko ušetríte a aká je návratnosť vašej investície pri zateplení fasády.

Produkty podľa potreby

Prirodzenou súčasťou servisu je bohatá ponuka farieb, náterov, dekoratívnych omietok, zatepľovacích systémov alebo škárovacích hmôt. Tie vyberáme tak, aby boli v súlade s aktuálnym projektom, prispôsobené Vašim predstavám a potrebám.

Fasádne štúdio je tu pre Vás na mnohých miestach po celom Slovensku. Ak nemáte žiadnu konkrétnu požiadavku a chcete sa s nami len poradiť, náš zohratý tím skúsených profesionálov je Vám plne k dispozícii.

Vítajte u nás!

Kde nás nájdete?

Kde nás najdete?

Vaša najbližšia pobočka

Zadajte obec, ulicu, kde sa nachádzate:

who makes the best cheap knock off loewe water resistant watch well-liked industry.supply cheap tag heuer carrera 43mm was2111 ba0732 mens bracelet automatic.
Sika MBCC Slovakia spol. s r.o.
Na stanicu 937/26b
010 09 Žilina
Slovensko
IČO: 53 076 281, IČ DPH: SK2121252881

Tel.:
Fax.:
pci-sk@pci-group.eu
Odborno-technickí poradcovia PCI

COPYRIGHT 2012 ©
Fasádne štúdio - all rights reserved
Webdesign Estetica s.r.o.

Podmienky použitia / Imprint / Ochrana dát

Facebook Fasádné štúdio Kanál Youtube - PCI videá